Biuro w stylu Art Deco

Nikt nie narzuca nam odgórnie stylu w jakim powinno zostać urządzone biuro. Wszyscy bardzo dobrze wiemy, że są one naprawdę przeróżne i zależą nie tylko o tego ile osób w takim biurze się znajduje, ale przede wszystkim o tego czym na co dzień zajmują się pracownicy. Inaczej będzie zatem wyglądało biuro, w którym pracują artyści, a nieco inaczej księgowi. Oczywiście biuro osób zajmujących się rachunkami zazwyczaj jest urządzone bardziej klasycznie, ale nikt nie powiedział, że musi tak być.

Co zrobić, jeśli chcemy stworzyć biuro nietypowe?

Urządzanie biura powinno się zacząć od przemyślenia, czy takie nie do końca tradycyjne rozwiązanie w postaci dodatków będzie odpowiadało wszystkim pracownikom. Jeśli tak można pomyśleć o stylu art deco, który często określa się mianem wiecznej młodości.

Styl ten ma już co prawda ponad 80 lat, już tyle czasu zachwyca ludzi na całym świecie, ale nieustannie wyzwala on powiew świeżości. W stylu art deco największą wagę przykłada się do drobiazgów, a inspirację do tego czerpie się z kultur i nurtów, jakie w latach czterdziestych XX wieku były uznawane za awangardowe.

A jak wygląda typowe nowoczesne biuro? Zobaczmy:

Nowoczesne, ergonomiczne fotele biurowe (http://meblejutra.pl/fotel-biurowy/) , monitory na specjalnych uchwytach i meble biurowe skrojone na wymiar.

Post Author: admin